Careers

Vedoucí odštěpného závodu v ČR Eltra, s.r.o.

Náplň práce:

Vedoucí odštěpného závodu v České republice bude zodpovědný za efektivní provoz celé obchodně-montážní pobočky ELTRA v ČR, včetně těchto oblastí:

  • Koordinace realizace staveb umístěných v České republice (zajištění kontinuity montážních prací a staveb, dodržování schválených harmonogramů, koordinace pracovních postupů atd.)
  • Ekonomie (fakturace, mzdy, reporting, docházka)
  • Řízení lidských zdrojů (nábor zaměstnanců, vytvoření kompletního týmu pro české prostředí)
  • Management (jednající a zastupující pobočku ve vztazích s partnery v České republice)
  • Obchod (příprava výběrových řízení)

Požadujeme:

  • Minimálně 5 let prokázaných zkušeností v oboru dopravní infrastruktury
  • Elektrotechnické či stavební vzdělání nebo vzdělání v železniční dopravě nebo souvisejícím oboru
  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Počítačové dovednosti – MS Office
  • Flexibilitu

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Pracoviště je možné v Olomouci, Ostravě nebo Brně, v České Třebové nebo Praze
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Měsíční a roční systém prémií
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravné dle zákona
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na životní připojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání

TRAMO RAIL, a.s. - Železniční 547/4a, 779 00, Olomouc – Chválkovice
+420 588 499 303, tramo@tramo-rail.cz, IČ 253 69 610

CZ EN